cc76785e

   
   

Матеріали

Застосування фасадної сітки

Застосування фасадної сітки

Фасадна сітка стала в мегаполісах необхідним атрибутом при проведенні будівельних і ремонтних робіт, особливо висотних. Завдяки їй забезпечується безпека на будмайданчику, вона утримує падаючий сміття та інших предмети, здатні нанести травму будівельникам або випадковим перехожим.

Тому, такі вироби ще позиціонуються, як захисно-вловлюють сітки і буває, що саме під цією назвою їх можна знайти в продажу.

Сфера застосування подібної продукції поширюється і на сільське господарство з тваринництвом. Там, будівельна фасадна сітка використовується для облаштування вольєрів, зведення огорож різного призначення. Також, з неї роблять тенти для захисту від сонячних променів. Сітка здатна забезпечить захист рослин від пошкодження градом, закрити до них доступ птахам і тваринам.

Висока міцність і експлуатаційні зручності з успіхом дозволяють використовувати фасадні сітки при зведенні спортивних об'єктів. Тут найкраще підійде сітка фасадна 180 г / м2, яку ще часто використовують на лижних трасах в якості загороджень, на спортмайданчиках та ін. Завдяки невеликій вазі і пластичності, захисна сітка не вимагає особливих навичок в експлуатації. Протягом досить короткого часу можна як звести з неї огорожу, так і демонтувати останнє.

Фасадної сіткою захищають будівлі в періоди реставрації та ремонту, і вона здатна виконувати, крім захисних ще й естетичні функції. Можна вибрати сітку різного типу і призначення, а так само розміру, кольору і щільності. Ціна фасадної сітки може варіюватися, залежно від пред'явлених вимог, але при цьому залишається на цілком доступному рівні.

Фасадна сітка може неодноразово використовуватися для укриття фасадів будівель, що будуються, в тепличному господарстві, при будівництві парканів, облаштуванні огорож ям, котлованів і зон небезпеки на будівельних ділянках. Вона відрізняється високою міцністю і стійкістю до ураганних вітрів.

При проведенні внутрішніх і зовнішніх робіт по обробки, як штукатурка, також з успіхом застосовуються подібні будівельні сітки. Як показує практика, фасадна будівельна сітка з пластику цілком замінює металеву і перешкоджає утворенню тріщин в будівельних розчинах і інших матеріалах, здатних давати усадку. Будівельну фасадну сітку кріплять за таким же принципом, що і механо з металу. Але при цьому, для проведення таких робіт, часу потрібно значно менше.