cc76785e

   
   

Матеріали

Силіконові фарби

Силіконові фарби

При фарбуванні фасадів будинків в основному використовують саме силіконові фарби, які володіють найкращими якостями силікатних, а також акрилових фарб.

В якості сполучного речовини тут виступають силіконові смоли. Подібні фарби дуже добре захищають поверхню від вологи, мають високу зносостійкість, а також надають краси.

Силіконові смоли є електрично нейтральними, а також вони не розм'якшуються при впливі на поверхню високих температур. Пофарбовані такою фарбою поверхні досить стійки до забруднень.

Найголовнішою перевагою і відмінністю від інших фарб є те, що силіконові фарби стійкі до лугів. На такі підстави їх можна наносити через кілька днів. Також силіконові фарби можна наносити і на мінеральні основи. Фарби мають також досить високу еластичність, що дозволяє закладати тріщини. Такі фарби відмінно підійдуть для поновлення квартири.

Силіконові фарби також запобігають розвитку різних шкідливих мікроорганізмів. В ремонті фарба не завдасть незручностей, які пов'язані з неприємним запахом. А ось дізнатися про так необхідні при будівництві двері можна в цій фірмі. Хороша вхідні двері - це перш за все надійний захист вас і вашого майна.