cc76785e

   
   

Матеріали

Що таке сайдинг

Що таке сайдинг

Сучасний будівельний матеріал, який відрізняється стійкістю до хімікатів і призначений для вживання в зовнішній обробці господарських та виробничих приміщень, приватних будинків і громадських будівель.

Термін експлуатації сайдингу досить тривалий. Сайдинг є нетоксичним і негорючим речовиною, стійким до таких перепадів температури, як від мінус п'ятдесяти до плюс п'ятдесяти градусів. Цим матеріалом покривають цегляні, залізобетонні, дерев'яні будівлі та металочерепиця. Монтувати сайдинг просто, він також не потребує ремонту у всьому процесі експлуатації за умови правильної установки.

Сайдинг - матеріал новий, він нашого покоління. Ідеально підходить для облицювальних робіт нових будівель. Сайдинг ділиться на металевий, цокольний і вініловий. Металевий сайдинг надається нам одним різновидом вентильованого фасаду. Так, як монтаж матеріалу володіє спеціальною системою, то при його роботі стіни забезпечені від конденсату, що дозволяє «дихати» будівлі. Між сайдингом і поверхнею самої будівлі встановлюється комплекс з утепленням і відбувається забезпечення прекрасної вентиляцією внутрішніх приміщень за допомогою металевого сайдингу. Відрізняє цей матеріал і його економічність, і його стійкість до механічних впливів, і його хороший захист до перепадів температур.

Найпоширенішим видом цього матеріалу є вініловий сайдинг, який являє собою панелі, виконані з полівінілхлориду, товщина яких становить близько міліметра. Їх ширина-20-25мм, а довжина - 3-4мм. Панель закріплена до каркасу цвяхами або саморізами. Цей матеріал не проникний для води, комах, сонячного світла і солі, не іржавіє і не блякне, його ціна цілком допустима. Саме ці властивості і зумовили широке поширення даного матеріалу.

Що стосується цокольного сайдинга, так це міцні панелі, товщина їх становить від 3 мм. Цокольний сайдинг імітує цегла, дранку, камінь своєю структурою і зовнішнім виглядом. Його сприйнятливість до абразивних речовин і температурі набагато менша, ніж у інших видів сайдинга. Вам забезпечений доглянутий, приємний і естетичний зовнішній вигляд вашого будинку при монтажі сайдинга, який дуже легкий. Ви можете мити цокольний сайдинг всього один раз в рік, поливаючи його зі свого городнього шланга. Цього буде цілком достатнім.

Реалізація будь-яких будівельних товарів - справа трудомістка. Обсяг вони займають великий, вимагають наявності складів і, звичайно, складської техніки, як наприклад навантажувачі. Вибір даної спецтехніки специфічний. Тут потрібно тільки надійне обладнання, яке необхідно не щоб влаштовувати гонки по складу на автонавантажувачах, а для забезпечення швидкого і повноцінного обслуговування клієнтів. Адже навантаження товару зазвичай займає значну частину часу відпустки товару.